Čím zaručeně slepíš občanku!

Už je mi jasný, proč to s náma chlapi nemají vždycky úplně tak jednoduchý
A všimněte si, že v tu dobu jsem ještě nebyla blonďatá, takže to opravdu nechápu
Když jsme se předloni v létě rozhodli s Fildou, že vyrazíme na Balkán, tak jsem si zjistila, že nebudu potřebovat cestovní pas a postačí mi občanka. Pas jsem měla totiž prošlej a nebudu přece před dovčou utrácet za novej, to dá rozum. Co mi už hlava nebere je, že jsem se jaksi zapomněla kouknout na to, v jakém stavu byl můj občanský průkaz. Ten mi se slovy: „slečno s takhle rozlepenou občankou vás přes pasovou kontrolu nepustíme“ vrátil milý hoch na letišti. Milý hoch to byl proto, že nám poradil, že to můžeme slepit bílkem a pak nás pustí. Ovšem pustí nás jen v Praze, pak už to prý bude na vlastní triko (celkem „vzrůšo“, když vás čeká dalších šest pasovejch kontrol).

A tak Filda (asi půl hodiny před odletem) rozklepával vajíčka na pánských záchodcích a slepoval mi bílkem občanku. A ono to fakt fungovalo! Při každý pasový kontrole jsem nasadila děsně přirozenej (rozuměj křečovitej) úsměv a připadala jsem si, jako největší pašerák drog. Nejvíc sevřený půlky jsem asi měla, když jsme přejížděli busem bosenský hranice, kdesi v horách. Ale všude jsem nakonec prošla. Yes!

Sunset Kotor, Černá Hora16_1-159

Tímto smekám před mým klukem, že si zachoval chladnou hlavu, nezabil mě a že se mnou cestuje nadále. A velké díky za radu milému hochovi z letiště.

2 thoughts on “Čím zaručeně slepíš občanku!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s